Marzysz o własnym domu?

zacznij działać!

Poznaj kursy online, dzięki którym kupisz działkę i wybudujesz wymarzony dom.

przeszkoliłem już ponad 1300 osób

Wybierz odpowiedni kurs i dołącz do grona moich kursantów z całej Polski

Nie masz jeszcze
działki?

Jeśli chcesz kupić działkę i wybudować dom, sprawdź kursy:

Jeśli chcesz kupić działkę, ale nie planujesz budowy, sprawdź kurs:

Masz działkę i chcesz wybudować dom?
zobacz opinie kursantów

„Chcieliśmy Ci z żoną podziękować za Twoją pracę. Kupiliśmy od Ciebie oba kursy oraz książkę w pakiecie. Startowaliśmy z zupełnie z zerowym poziomem wiedzy na temat działki czy budowy domu. Dzięki Twoim materiałom, udało nam się pozyskać niezbędną wiedzę. Wiemy czego się spodziewać, znamy kroki, wiemy na co zwracać uwagę i jak ograniczyć ryzyko, że coś pójdzie nie tak. Dwa miesiące temu udało nam się kupić wymarzoną działkę 🙂

Jako ciekawostkę mogę napisać, że u nas wyszło wszystko ok, ale w tym samym ciągu działek, dosłownie o 3 dalej u sąsiada zaraz pod wierzchnią warstwą wyszedł torf i gdyby również nie zrobił tych badań, to byłby ze 100k zł w plecy. Tak więc wszystkie Twoje rady póki co okazują się bezcenne. Koszt zakupu całego kursu jest zupełnie niczym w porównaniu do całego przedsięwzięcia i na pewno będziemy go polecac znajomym :)”.

„Kurs jest genialny. Szukając działek już wcześniej sobie klikałem po geoportalach i e-mapach i wydawało mi się, że to już wszystko, co da się z nich wyciągnąć. Dzięki kursowi dowiedziałem się, jak bardzo się myliłem i jak wiele dodatkowych informacji da się z nich wyciągnąć. Sam jeden odcinek o wyłączeniu z produkcji rolnej zaoszczędził mi stresu na 200 tys. zł.
Teraz o działce wiem więcej niż mój pośrednik. Polecam!”.

„Kurs pomógł mi zwrócić uwagę na wiele szczegółów o których nie miałam pojęcia.
Byłam też bardzo przerażona samym procesem budowy, a dzięki wskazówkom, które otrzymałam podczas kursu uspokoiłam głowę, w taki sposób, że mogę się skupić na procesie budowy i dążeniu do swojego celu 'własny dom’, a nie na wyimaginowanych obawach i myśleniem, a co gdyby, skoro to „gdyby” może nie nadejść".

„Chciałbym Panu podziękować. Robi Pan niesamowitą robotę. 
Dzięki Panu uświadomiłem sobie, że budowa domu może być łatwa nawet dla laika dzięki odpowiedniemu projektowi budowlanemu. 
Zawsze myślałem, że te wszystkie tematy trzeba ogarnąć samemu, a projekt to tylko rysunek domu, który trzeba mieć, aby dostać pozwolenie.

Wielkie dzięki dla Pana!”.

„Poleciłam twój kurs (od wczoraj dwa razy) ponieważ boli mnie jak niektórzy są 'niedoinformowani’ i z jaką lekkością/prędkością/ nieodpowiedzialnością podejmują decyzję – ja taka nie jestem, więc kurs będę dalej polecać, żeby ich nawracać 
Pewnie też bym do tego doszła, ale dziękuję, bo to ty mnie uświadomiłeś, jak ważny jest projekt projektu przed kupnem działki, a potem sam projekt”.

„Jako posiadacz kursu mogę z czystym sumieniem go polecić. Sławek dobrze opisuje tematy dla laików, serio służy też radą w razie potrzeby (i to tak „porządnie” – nie na odwal). Ja byłem totalnie zielony w temacie, a te kursy (mam oba) to takie bardzo solidne podstawy żeby wiedzieć gdzie zacząć szukać, jakie aspekty różnych wyborów są ważne itp.”.

Kurs jak się wybudować: przygotowanie to dla mnie pozycja obowiązkowa podczas przygotowywania się do budowy domu.  Polecam robić notatki podczas oglądania kilkunastu godzin kursu, mnóstwo przydatnej wiedzy.
Co prawda jestem dopiero na etapie projektu, ale dzięki temu, że przeszedłem przez cały kurs pozwoliło mi zrobić konkretny przesiew architektów.

„Nie kupiłem jeszcze działki. ale kurs wskazał mi na co powinienem zwracać uwagę. gdyby nie to kupilibyśmy działkę z mediami „w drodze” (a tak naprawdę 200m od działki!).  Kurs stał się też zapalnikiem do dyskusji o tym czego potrzebujemy (zaskoczyło mnie że w kilku oczekiwaniach mocno się różnimy z żoną).  Wcześniej nie zwracałem też uwagi na orientacje działki względem stron świata – teraz to robię. Mógłbym wymieniać długo – takich „szczególików” jest dużo i bardzo fajnie że są zebrane w jednym miejscu. Bardzo fajne jest podsumowanie każdej lekcji w punktach – czasem wracam do tych punktów żeby przypomnieć sobie na co zwrócić uwagę”.

„Kurs jest dla mnie bardzo przydatny, wiele rzeczy mi uświadomił i rozjaśnił.
Szczególnie odcinki o weryfikacji działki były dla mnie do tej pory mocno przydatne i pomogły mi dobrze się przygotować w moim przypadku.
Moja przygoda z zakupem działki jeszcze się nie skończyła i do kursu często wracam, bo na różnych etapach inne części kursu są szczególnie przydane.”

"Korzystając z okazji: czytałam książkę, właśnie zaczynam oglądać kurs drugi raz i chciałabym bardzo podziękować za Pana pracę. Naprawdę czuję się mocno przygotowana do budowy. Teraz pewnie rozmawiam z potencjalnymi usługodawcami. Przede wszystkim wiem o czym rozmawiać, jakie zadawać pytania, ale potrafię też wyłapać kiedy ktoś kręci.

Przed zaznajomieniem się z informacjami, które uzyskałam dzięki Pana pracy, na pewno lekkomyślnie podpisałbym umowę z pierwszym lepszym wykonawcą, bo ciężko jest zweryfikować kogoś będąc „zielonym” w temacie. Zyskałam więc nie tylko wiedzę merytoryczną, ale również spokój, pewność siebie i zweryfikowałam swoje potrzeby (okazało się, że z wielu z nich mogę z łatwością zrezygnować). Zwróciłam uwagę również na ważne aspekty budowy, które wcześniej wcale nie przychodziły mi do głowy.

Po rozmowach z geodetą czy architektami słyszałam, że pierwszy raz ktoś ich tak „przepytał” i był tak dobrze przygotowany do rozmowy. Także jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ! Również za pomoc na naszym forum ".