Program Partnerski

Jeśli chcesz wziąć udział w moim programie partnerskim kursu „Jak się wybudować: zakup działki” proszę zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Dla kogo jest program?

Program partnerski jest przeznaczony dla:

 • blogerów, właścicieli stron, serwisów internetowych,
 • właścicieli baz mailingowych,
 • właścicieli forów, grup na Facebooku czy w innych mediach społecznościowych,
 • architektów, projektantów, designerów,
 • agentów i pośredników nieruchomości,
 • firm zajmujących się zarządzaniem programami partnerskimi,
 • klubów dyskusyjnych, stowarzyszeń, 
 • organizatorów wydarzeń
 • firm szkoleniowych,
 • księgarni internetowych,
 • innych firm lub osób zainteresowanych sprzedażą kursu.

Moja filozofia

Programy partnerskie zyskały w ostatnich latach wielką popularność. Z drugiej jednak strony można znaleźć wiele przykładów nadużyć w tej sferze. Dlatego chciałbym, abyś nie miał wątpliwości, że moim głównym celem jest to, aby ten program był realizowany przez partnerów w sposób zgodny z zasadami moralnymi i dobrymi praktykami. Klienci nie mogą w jego ramach być w jakikolwiek sposób zmanipulowani czy wprowadzeni w błąd.

 

Tym bardziej, że kurs „Jak się wybudować: zakup działki” to unikalny produkt, rozwiązujący problemy wielu osób i wprowadzający w tematykę samodzielnej budowy domu. Opiera się on o zdobyte przeze mnie zaufanie i jednocześnie dostarcza treści wysokiej jakości.

 

Dlatego zrobię też wszystko, co możliwe, by wspierać partnerów sprzedających ten produkt:

 • mogę dostarczyć Ci interesujący, unikalny content (artykuł, wypowiedź, wywiad)
 • mogę udzielić Ci wywiadu, wziąć udział w podcaście, Twoim programie na Youtubie, audycji itp.
 • chętnie dostarczę Ci też treści, reklamy, bannery
 • mogę dać Ci różne rodzaje materiałów
 • w przypadku klubów, stowarzyszeń, szkoleń czy wydarzeń mogę wystąpić jako prelegent z wykładem

Jakie działania zalecam partnerom?

Najlepszymi i najbardziej skutecznymi działaniami, jakie warto podjąć, to:

 • wysyłka mailingów do posiadanych baz mailingowych
 • zamieszczanie artykułów, wpisów na blogu
 • publikacja reklamy
 • reklama na Facebook-u
 • polecanie własnym Klientom

Zachęcam moich partnerów, by szczerze informowali swoich Klientów o tym, że polecają kurs i otrzymają dzięki temu środki np. na dalsze utrzymanie swojego serwisu internetowego. Dla wielu użytkowników treści będzie więc to możliwość wsparcia Twojego bloga, kanału na YouTube czy innego przedsięwzięcia.

Tak otwarte postawienie sprawy jest dużo lepsze niż ukrywanie czegoś i wklejanie linka niby to przypadkowo. Takie polecenie jest tym bardziej skuteczne im bardziej towarzyszy temu ciekawy dla użytkownika content. 

 

Czyż taka informacja jak poniższa nie będzie atrakcyjna i interesująca dla Twoich czytelników? Możesz przykładowo wysłać swoim klientom następującą wiadomość w newsletterze:

 

 

Tytuł newslettera: A może tak zbudować dom?

 

Hej,

 

Tym razem coś nietypowego. Zawsze marzyłem o budowie domu. Nie wiedziałem jednak za bardzo jak za to się zabrać. Z pomocą dość nieoczekiwanie przyszedł mi Sławek Zając, którego poznałem niedawno. Zapraszam do przeczytania ciekawego wywiadu ze Sławkiem, który przeprowadziłem kilka dni temu (LINK) na temat tego, jak zbudować swój pierwszy dom. Sławek jest blogerem, propagatorem życia we własnym domu i na własnym warunkach. Pomaga budującym. Okazuje się, że choć budowa domu to nie do końca łatwa sprawa, to z drugiej strony wcale nie trzeba mieć niewiadomo jakich pieniędzy żeby sobie na coś takiego pozwolić. Dowiedziałem się od niego mnóstwa ciekawych rzeczy. Przeczytaj wywiad, praktycznie wszystko tam jest.

 

Dodam jeszcze na koniec: Sławek oferuje szkolenia dla osób, które chcą się wybudować (LINK). Jeśli by Was zainteresowała takie szkolenie – to dobra informacja – 20 proc. z ceny szkolenia idzie na wsparcie naszego serwisu (oczywiście jeśli skorzystacie z tego linka). Uzgodniłem też ze Sławkiem, że moi czytelnicy dostaną osobistą dedykację Sławka na egzemplarzu jego książki (która jest dołączona do kursu). Dlatego jeśli interesuje Cię temat budowy własnego domu – zainteresuj się tym (LINK).

 

Pozdrawiam,”

 

Oczywiście to tylko przykład i możesz w dowolny sposób kształtować swoją strategię komunikowania o moim kursie (z zastrzeżenie oczywiście moich zasad).

 

Jakie jest wynagrodzenie dla partnera?

Partnerzy otrzymają 20 proc. od ceny sprzedaży (czyli 78 zł przy cenie kursu 390 zł). Prowizja jest liczona od ceny brutto. Zwróć proszę uwagę, jak wysoka jest to prowizja, zwłaszcza pamiętając o tym, że to ja ponoszę koszt druku książki i materiałów dodatkowych dla kursantów oraz ich wysyłkę. Uwaga – dla partnerów, którzy uzyskają większe wolumeny sprzedaży, istnieje możliwość jeszcze zwiększania wynagrodzenia.

No dobrze Sławku, ale skąd mam właściwie wiedzieć, że Twój kurs jest godny polecenia?

Na moim blogu dostępnym pod adresem blog.poradnik-budowlany.com niejednokrotnie pokazałem, jak rzetelnie podchodzę do wykonywanych przeze mnie obowiązków. Zachęcam Cię do przeczytania moich artykułów, w których szczegółowo omawiam każde zagadnienie dotyczące budowy domu. Kurs jest równie (a może i bardziej?) szczegółowy, o czym świadczą pozytywne recenzje, z którymi możesz zapoznać się np. tu: https://blog.poradnik-budowlany.com/referencje/

 

Rozumiem, że to może być dla ciebie za mało i chcesz mieć pewność, że kurs jest po prostu dobry i możesz go bez obaw promować. Bardzo się cieszę! Moja propozycja: kup kurs, obejrzyj go i jeśli spodoba Ci się i będziesz chciał polecać go swoim Klientom, to już po sprzedaży jako partner 1 kursu dostaniesz zwrot całych 390 zł zainwestowanych w pierwszy kurs.

Jeżeli jednak kurs nie spełni twoich oczekiwań – skorzystaj z prawa zwrotu. Zero ryzyka.

Po jakim czasie otrzymam wynagrodzenie?

Dostaniesz przelew po ok. 35 dniach od zakupu przez Twojego Klienta. Pamiętaj, że Klient ma 30 dni na zwrot produktu. Dlatego dopiero po 30 dniach zyskujemy pewność, że Klient jest zadowolony z kursu (jak wiesz, zadowolenie Klienta to dla mnie podstawa). Gdyby Klient zwrócił natomiast tylko część produktu (co może się zdarzyć ze względu na to, że kurs, to zarówno dostęp do materiałów on-line jak i drukowane materiały dodatkowe, które są wysyłane do Klienta), to wówczas Twoje wynagrodzenie będzie proporcjonalnie pomniejszone.

W jaki sposób będzie wypłacane wynagrodzenie?

Najchętniej na podstawie faktury. Jeśli nie masz działalności – odezwij się do mnie. Wymyślimy wspólnie jakiś sposób.

Czy Twoja książka też może być sprzedawana w ramach programu partnerskiego?

Tak. Jest taka możliwość. Jeśli posiadasz sprzedawać książkę, możemy nawiązać współprace na różnej zasadzie (także dropshipping). Nawet jeśli handlujesz tylko książkami, zachęcam do wystawienia w Twoim sklepie zarówno książki jak i kursu (który dostarcza też przecież wśród materiałów dodatkowych moją książkę).

Czy mogę kształtować cenę produktu?

Nie. Nie ma takiej technicznej możliwości, ani potrzeby,

Jak dołączyć do programu partnerskiego?

Proszę, skontaktuj się ze mną pisząc na adres kontakt[at]jaksiewybudowac.pl  Obecnie system do programu partnerskiego jest wdrażany i wkrótce będzie gotowy. Jako partner otrzymasz dostęp do panelu w serwisie oraz uzyskasz możliwość generowania linków partnerskich.