Oferta specjalna webinarowa

DZIŚ do 23:59 taniej o - 40 zł

kod kuponu rabatowego: TANIEJ

Zapłacisz za cały KURS i wszystkie materiały dodatkowe:

z KODEM RABATOWYM tylko:  350 zł

Otrzymujesz więcej niż tylko dostęp do nagrań

Oprócz dostępu do ponad 10 godzin nagrań otrzymasz też cały pakiet korzyści, z których będziesz mógł (będziesz mogła) skorzystać w trakcie szukania i zakupu działki, a także budowy:

– moją książkę „Jak się wybudować i nie zwariować” w wersji papierowej, audio oraz jako e-book. Książka zawiera mnóstwo praktycznych przykładów oraz zapis moich doświadczeń. Książka zebrała bardzo dobre recenzje, a wiele osób narzekało, że nie przeczytało jej przed budową. Masz już moją książkę? W takim razie kolejny egzemplarz daj komuś w prezencie. UWAGA! Od 2020 roku otrzymujesz drugie, rozszerzone (+50% więcej stron!) wydanie książki.

– poradnik „Błędy w projektach” – to 25-stronicowy poradnik (PDF), w którym pokazuję, co powinien zawierać projekt budowlany i pokazuję najczęściej spotykane błędy. Dzięki niemu będziesz lepiej przygotowany do rozmowy z projektantem i wykonawcami.

 

– zniżkę 50 proc. na kolejną część kursu. Projekt „Jak się wybudować” zakłada stworzenie pełnego kursu szkolącego każdego do budowy jego własnego domu. W kolejnych częściach będę omawiał, w jaki sposób zaprojektować wymarzony dom oraz poruszę temat wyboru i współpracy z projektantem, kierownikiem budowy i wykonawcami. Gdy tylko ukażą się kolejne części kursu, zostaniesz poinformowany i będziesz mógł zakupić go na preferencyjnych warunkach.

 

– specjalny arkusz budżetu pozwalający samemu określić, na jaki dom Cię stać. W trakcie kursu omawiam, jak należy skorzystać z tego przygotowanego przeze mnie narzędzia. Może Cię to zdziwi, ale już na etapie zakupu działki trzeba wiedzieć, jaki dom chce się postawić.

dzialka_budowlana_arkusz_budzetu4

– checklistę zawierającą szczegółowy spis rzeczy, które potrzebujesz sprawdzić przy zakupie działki.

 

– checklistę zawierającą szczegółowy opis działań, które musisz przeprowadzić, by znaleźć i zakupić działkę w sposób bezpieczny.

 

– formularz „Oczekiwania” pomagający określić własne preferencje odnośnie domu.

 

wytyczne do umowy przedwstępnej z przykładami zapisów, które powinna zawierać bezpieczna umowa zakupu działki.

 

– wspomniane dokumenyt wyślę też do Ciebie w formie drukowanej.

– 6 wzorów umów z wykonawcami pozwalających zabezpieczyć Twoje interesy podczas budowy.

 

– zamknięta grupa na Facebooku dla kursantów, na której możesz zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi ode mnie i innych użytkowników.

 

– aktualizację wiedzy – jeśli dodam coś do kursu, zostaniesz o tym poinformowany i uzyskasz dostęp do materiałów.

 

z KODEM RABATOWYM cena całkowita:  350 zł